Skontaktuj się z nami

 

692 497 635

664 383 822

iso@incert.pl 

O firmie

O firmie

INCERT jest niezależną firmą doradczo-szkoleniową wyspecjalizowaną we wdrażaniu systemów zarządzania wg norm ISO, szkoleniach oraz doradztwie związanym z zarządzaniem. Siedziba główna firmy znajduje się w Szczecinie przy u. Moczyńskiego 8.

Posiadamy wykwalifikowanych specjalistów z różnych dziedzin zarządzania w większości dużych miast Polski: w Szczecinie, Trójmieście, Warszawie, Lublinie, Krakowie, Wrocławiu i wielu innych.

 

Jesteśmy weryfikowanym przez PARP dostawcą, którego usługi edukacyjne dostępne w Bazie Usług Rozwojowych i podlegają dofinansowaniu ze środków UE!

W ramach Bazy Usług Rozwojowych obecnie istnieje możliwość pozyskania dotacji na nasze usługi doradcze i szkoleniowe aż do 80%!

 

W trosce o jak najwyższe standardy obsługi Klientów wdrożyliśmy, stosujemy i doskonalimy w naszej Firmie System Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001:2015.

 

Wykorzystując bogate doświadczenie konsultantów, INCERT świadczy usługi szkoleniowe i konsultingowe w zakresie:

  • opracowywania i wdrażania Systemów Zarządzania zgodnych z wymaganiami norm ISO  9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO/TS 16949, ISO 27001, ISO 22000, i innych,
  • projektowania i wdrażania strategii przedsiębiorstw, w tym również strategii zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialnego biznesu (CSR),
  • pozyskiwania środków unijnych,
  • organizacji szkoleń otwartych i zamkniętych, w tym szkoleń z zakresu ISO, szkoleń technicznych oraz szkoleń "miękkich".


Zaplecze intelektualne firmy stanowi kilkunastoosobowy zespół auditorów oraz specjaliści z dziedzin marketingu, finansów, zarządzania i organizacji.

 

Systemy Zarządzania wdrażane przez naszych konsultantów w organizacjach o różnych profilach działalności – produkcja przemysłowa, usługi, handel, jednostki administracyjne certyfikowane zostały przez cieszące się wysoką renomą jednostki certyfikujące m.in:

  • URS Polska,
  • BSI Management Systems,
  • DNVGL (dawniej: DNV oraz Germanischer Lloyd),
  • TÜV Rheinland,
  • Bureau Veritas.

 

Utrwala nas to w przekonaniu, że jakość oferowanych przez naszych konsultantów usług gwarantuje satysfakcję firmom podejmującym z nami współpracę. Zdobyte doświadczenie oraz obycie z nowoczesnymi technikami szkoleń i systemów zarządzania, współpraca z praktykami, licznym gronem wykładowców i konsultantów pozwala nam twierdzić, iż INCERT jest solidnym partnerem i gwarantem efektywnej realizacji postawionych celów.

 

Tel. 602 421 573

biuro@incert.pl 

Partnerzy

elektroporejkt
ka-na
it.swerwis
logo_dga
szpital-drezdenko
IGNATIANUM
cdt medicus
netcom
Neron
domlekarski
home.pl
plus
szogun
cms
yit-logo-w
spg.zoz.rybno
frse_logo
medicam
zut
granit
mmCreation.pl