Skontaktuj się z nami

 

+48 602 421 573,  692 497 635, 664 383 822

Szkolenia dla studentów

Szkolenia dla studentów

Podwyższanie kwalifikacji poprzez szkolenia na dzisiejszym rynku pracy ma ogromne znaczenie. Aby zaistnieć i zdobyć dobrą pracę nie wystarczy już wykształcenie wyższe i znajomość języków.

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom ludzi młodych, nie posiadających jeszcze doświadczenia oraz przede wszystkim nie będących w stanie pokryć wysokich kosztów uczestnictwa w szkoleniach oferowanych przez większość instytucji szkoleniowych, a chcących poszerzyć swoje kwalifikacje przygotowaliśmy specjalną ofertę dla studentów.

 

Studenci każdego rodzaju studiów - także podyplomowych i doktoranckich - mogą brać udział w szkoleniach zamieszczonych w naszym harmonogramie w specjalnych cenach ze zniżką.

Dodatkowo przy organizacji szkoleń dla Studentów podejmujemy współpracę z kadrą różnych Uczelni, organizacjami studenckimi, biurami karier, a także Studentami chcącymi zorganizować szkolenie dla siebie i swoich znajomych.

Wszystkie nasze szkolenia są zakończone egzaminem i kończą się uzyskaniem uznawanego certyfikatu. Korzystając z naszych usług zwiększasz swoje szanse na rynku pracy!

 

W związku z rozpoczęciem nowego roku akademickiego 2020/2021 serdecznie zapraszamy do współpracy nowych Koordynatorów, którzy chcą z nami zorganizować szkolenia na swojej Uczelni, a przy okazji nabyć ciekawe doświadczenie, którym będzie można pochwalić się w CV!

 

Skontaktuj się z nami:

Tel. 602 421 573

biuro@incert.pl


Powrót do listy

Partnerzy

zut
medicam
logo_dga
lima.therm
frse_logo
netcom
it.swerwis
domlekarski
home.pl
Neron
unityline
spg.zoz.rybno
IGNATIANUM
cms
granit
szogun
szpital-drezdenko
oic
cdt medicus
yit-logo-w
mmCreation.pl