Skontaktuj się z nami

 

+48 602 421 573,  692 497 635, 664 383 822

Szkolenia

Szkolenia

INCERT jest firmą wpisaną do rejestru instytucji szkoleniowych prowadzonego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie pod numerem 2.32/00076/2007.

W zakres naszej oferty wchodzą: szkolenia kierowane do zarządów i kierownictwa przedsiębiorstw, szkolenia z zakresu norm ISO, szkolenia techniczne m.in. szkolenia dla spawaczy, elektryków, szkolenia z obsługi wózkó jezdniowych, szkolenia CNC, szkolenia językowe i inne oraz szkolenia miękkie i szkolenia dla Administracji Publicznej i Samorządowe.

 

Jesteśmy weryfikowanym przez PARP dostawcą, którego usługi edukacyjne dostępne w Bazie Usług Rozwojowych i podlegają dofinansowaniu ze środków UE. W ramach współpracy pomagamy w uzyskaniu dofinansowania na nasze szkolenia!

Z nami możesz pozyskać nawet do 80% finansowania na wybrane szkolenie!

 

Specjalizujemy się w organizacji szkoleń otwartych i zamkniętych projektowanych pod indywidualne potrzeby i oczekiwania klienta. Podczas każdego kursu odbywają się zajęcia teoretyczne i praktyczne – ćwiczenia, warsztaty.

Tryb szkoleń (czas trwania, godziny itp.) dostosowany jest zawsze do rodzaju szkolenia i wymagań klienta.

Podczas szkoleń zapewniamy materiały szkoleniowe a po zakończeniu kursu każdy uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający uzyskane kwalifikacje.

 

W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o przesłanie zapytania. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem i przedstawi szczegółową ofertę w ciągu 2 dni roboczych od wysłania zapytania.

 

Partnerzy

plus
ka-na
frse_logo
logo_dga
cms
spg.zoz.rybno
unityline
szogun
granit
cdt medicus
IGNATIANUM
elektroporejkt
yit-logo-w
szpital-drezdenko
home.pl
it.swerwis
Neron
medicam
netcom
oic
mmCreation.pl