O Nas

Incert to zespół profesjonalistów
z wieloletnim doświadczeniem w branży

„Nie ma Jakości lepszej, ani gorszej – Jakość jest albo jej nie ma.”

INCERT jest niezależną firmą doradczo-szkoleniową wyspecjalizowaną we wdrażaniu systemów zarządzania wg norm ISO, szkoleniach oraz doradztwie związanym z zarządzaniem.

INCERT jest niezależną firmą doradczo-szkoleniową wyspecjalizowaną we wdrażaniu systemów zarządzania wg norm ISO, szkoleniach oraz doradztwie związanym z zarządzaniem. Siedziba główna firmy znajduje się w Szczecinie przy ul. Moczyńskiego 8. Posiadamy wykwalifikowanych specjalistów z różnych dziedzin zarządzania w większości dużych miast Polski: w Szczecinie, Trójmieście, Warszawie, Lublinie, Krakowie, Wrocławiu i wielu innych.

Jesteśmy weryfikowanym przez PARP dostawcą, którego usługi edukacyjne dostępne w Bazie Usług Rozwojowych i podlegają dofinansowaniu ze środków UE!

W ramach Bazy Usług Rozwojowych obecnie istnieje możliwość pozyskania dotacji na nasze usługi doradcze i szkoleniowe aż do 80%!

W trosce o jak najwyższe standardy obsługi Klientów wdrożyliśmy, stosujemy i doskonalimy w naszej Firmie System Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001:2015.

Nasi klienci

Nasza oferta

Opracowywanie
i wdrażanie systemów zarządzania

Pozyskiwanie dofinansowań ześrodków unijnych

Organizacja szkoleń otwartych i zamkniętych

Formularz kontaktowy