Nasze usługi

Opracowywanie
i wdrażanie systemów zarządzania

Pozyskiwanie dofinansowań ze środków unijnych

Organizacja szkoleń otwartych i zamkniętych

Opracowywanie
oraz wdrażanie
Systemów Zarządzania

Opis usługi:

W obecnych czasach Systemy Zarządzania wg norm ISO są standardami wyznaczającymi przedsiębiorstwom sposób działania. Wymóg posiadania systemu zarządzania jakością, środowiskowego, bezpieczeństwa informacji itd. dotyczy wszystkich przedsiębiorstw bez względu na wielkość, formę własności czy branżę.
ISO 9001
ISO 14001
ISO 4500
ISO 27001 oraz innych.
Systemy Zarządzania wdrażane przez naszych konsultantów w organizacjach o różnych profilach działalności – produkcja przemysłowa, usługi, handel, jednostki administracyjne certyfikowane zostały przez cieszące się wysoką renomą jednostki certyfikujące m.in:
– URS Polska,
– BSI Management Systems,
LL-C,
– TÜV Rheinland,
– Bureau Veritas.
Przygotowujemy do certyfikacji ISO profesjonalnie, szybko i fachowo.

Pozyskiwanie dofinansowań ze
środków unijnych

Opis usługi:

INCERT jest firmą wpisaną do rejestru instytucji szkoleniowych prowadzonego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie pod numerem 2.32/00011/2021.
Jesteśmy weryfikowanym przez PARP dostawcą, którego usługi edukacyjne dostępne w Bazie Usług Rozwojowych i podlegają dofinansowaniu ze środków UE.
Skorzystaj z dofinansowania na wdrożenie, szkolenia i certyfikację ISO. Tylko teraz możesz otrzymać nawet 100% dofinansowania projektu.
W ramach współpracy bezpłatnie przygotowujemy Cię do złożenia wniosku i pomagamy w uzyskaniu dotacji, od A do Z.

Organizacja szkoleń otwartych i zamkniętych

Opis usługi:

W zakres naszej oferty wchodzą szkolenia związane z Systemami Zarządzania Jakością, takimi jak Auditor Wewnętrzny SZ ISO 9001, ISO 14001, ISO 4500 , ISO 27001 oraz szkolenia kierowane do zarządów i kierownictwa przedsiębiorstw, szkolenia z zakresu norm ISO: Wymagania systemu zarządzania jakością wg poszczególnych norm, Szkolenie na Auditora Wewnętrznego Systemów Zarządzania oraz techniczne m.in. szkolenia CNC, szkolenia językowe i inne oraz szkolenia miękkie i szkolenia dla Administracji Publicznej i Samorządowe.
Specjalizujemy się również w organizacji szkoleń otwartych i zamkniętych, w tym szkoleń z zakresu ISO, szkoleń technicznych oraz szkoleń „miękkich”. Oferujemy również szkolenia ‘szyte na miarę’.

„Nie ma Jakości lepszej, ani gorszej – Jakość jest albo jej nie ma.”

INCERT jest niezależną firmą doradczo-szkoleniową wyspecjalizowaną we wdrażaniu systemów zarządzania wg norm ISO, szkoleniach oraz doradztwie związanym z zarządzaniem.

Nasi klienci

Formularz kontaktowy

3 + 11 =